Aktualita – V ÚŽASE NAD BOŽOU LÁSKOU – formačné TRIO zručností umenia sprevádzať

V ÚŽASE NAD BOŽOU LÁSKOU – formačné TRIO zručností umenia sprevádzať

15. január 2024


Animátorov birmovancov aj animátorov stretiek vo farnostiach pozývame ku tréningu zručností umenia sprevádzať. Zručnosti, ktoré ste sa naučili prostredníctvom seminára Sprevvádzam spoločenstvo nadobúdame pravidelným tréningom. Teraz je ten čas, kedy si ich môžeme vedome a cielene trénovať tak, aby sa nám zvnútornili a stali sa bežnou súčasťou nášho života.

Tréning bude vo forme TRIA online formou. Ide o 5 stretnutí vo vopred určených trojiciach podľa daných pravidiel. Tie dostanete a vysvetlili by sme si ich na spoločnom úvodnom online stretnutí, ktoré bude

 v pondelok 15. januára o 18:00 cez aplikáciu ZOOM. 

Link vám bude doručený tesne pred stretnutím.  Ak máte trojicu, s ktorou by ste chceli byť v TRIU, dajte vedieť dopredu. Ak nie, trojicu vám vyplním ja.

Ostatné stretnutia nad vybratými príbehmi zo Svätého písma budete mať v čase, aký si vaša trojica dohodne. V trojtýždňových intervaloch. Celkový počet stretnutí, kde si budete trénovať najmä čítanie Božieho slova kerygmatickým prístupom, umenie aktívneho počúvania, oceňujúci prístup, a vykazateľnosť, bude päť.

Tréningy sú príjemným stretnutím, a overenou metódou kvalitného animátorského, duchovného aj osobnostného rastu.

LINK NA PRIHLASOVACÍ FORMULÁR 

Termín prihlásenia je do piatka 12. januára.